Cyklovlak Brdy již jezdí z Prahy do Březnice a zpět

23.3. 2019Redakce Březnice.info2378x

Víkendový turistický vlak „Cyklo Brdy“ jezdí každý víkend z Prahy do Březnice po trase Praha hl.n. – Beroun – Příbram – Březnice a zpět.

Spoj vyjíždí z Prahy v 8:37 a v Březnici zastaví přesně o dvě hodiny později. Na zpět souprava vyráží v 17:03 a na hlavní nádraží v Praze vás přiveze v 19:02.

Cyklovýlet na vrch Praha v Brdech – https://mapy.cz/s/2vERJ 

Sp 1684 Cyklo Brdy

Praha hl.n. – Březnice

Stanice                           Příjezd     Odjezd       Km

Praha hl.n.                                          8:37          0
Praha-Smíchov                  8:43         8:45         4
Beroun                                9:15         9:16        43
Zdice                                    9:27         9:30        52
Lochovice                           9:38         9:39        61
Jince                                     9:47      10:48        70
Příbram                             10:00      10:08        82
Milín                                  10:15       10:16        89
Březnice                            10:29                      100

Sp 1685 Cyklo Brdy

Březnice – Praha hl.n.

Stanice                           Příjezd     Odjezd       Km

Březnice                            17:03                            0
Milín                                  17:18        17:20         11
Příbram                             17:27       17:30         18
Jince                                   17:44       17:45         30
Lochovice                          17:53      17:54         39
Zdice                                  18:02        18:03        48
Beroun                              18:14        18:15        57
Praha-Smíchov                                 18:44        96
Praha hl.n.                         19:02                        100

jede do 28.X. v 6,+
dopravce: České dráhy, a.s.
Vysvětlivky
ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy | přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) | vlak nečeká na žádné přípoje |
přestup na metro | jízdenky se prodávají ve vlaku
Údaje k 23.3.2019.

 

Komentáře