Cyklovlak Brdy již jezdí z Prahy do Březnice a zpět

Víkendový turistický vlak „Cyklo Brdy“ jezdí každý víkend z Prahy do Březnice po trase Praha hl.n. – Beroun – Příbram – Březnice a zpět.

Spoj vyjíždí z Prahy v 8:46 a v Březnici zastaví přesně o dvě hodiny později. Na zpět souprava vyráží v 17:23 a na hlavní nádraží v Praze vás přiveze v 19:15.

Cyklovýlet na vrch Praha v Brdech – https://mapy.cz/s/2vERJ 

Sp 1684 Cyklo Brdy

Praha hl.n. – Březnice

Stanice                           Příjezd     Odjezd       Km

Praha hl.n.                                          8:46          0
Praha-Smíchov                 8:52         8:54          4
Beroun                                9:32         9:34        43
Zdice                                   9:44         9:46        52
Lochovice                           9:54         9:55        61
Jince                                  10:03      10:04        70
Příbram                             10:22      10:24        82
Milín                                  10:32       10:33        89
Březnice                            10:46                        100

Sp 1685 Cyklo Brdy

Březnice – Praha hl.n.

Stanice                           Příjezd     Odjezd       Km

Březnice                            17:23                            0
Milín                                  17:35        17:36         11
Příbram                             17:43       17:46         18
Jince                                   17:57       17:58         30
Lochovice                          18:07      18:08         39
Zdice                                  18:16        18:18        48
Beroun                              18:28        18:29        57
Praha-Smíchov                                 19:00        96
Praha hl.n.                         19:15                        100

jede do 28.X. v 6,+
dopravce: České dráhy, a.s.
Vysvětlivky
ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy | přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) | vlak nečeká na žádné přípoje |
přestup na metro | jízdenky se prodávají ve vlaku
Údaje k 31.3.2018.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *